Poslat dotaz Tarify internet Tarify volání

NON-STOP linka

734 489 324

Nejnovější články

Máte již připojení k internetu? Nevyhovuje Vám cena, nebo služby? Čekáte dlouho na servis?

Pak neváhejte zavolat, provedeme Vám přepojení ZDARMA a k tomu jeden měsíc internetu ZDARMA, za tuto dobu si můžete kvalitu našich služeb prověřit.

Pokud bude Vaše zařízení nevyhovující, zapůjčíme Vám nové v pásmu 5GHz. Podmíněno smlouvou na 2 roky.

Srovnejte si naše tarify a vyberte si, který je pro Vás ten pravý.

 

Nově nabízíme kompletní realizaci a připojení k sítí Internet s možností zapůjčit si od nás zařízení zdarma při podpisu smlouvy na 2 roky.

Aktuality

 • Rekonstrukce vysílače Fučíkova
  probíha kompletní rekonstrukce vysílače v Novém Bydžově, ulice Fučíkova, rekonstrukce přinese nové tarify LAN pro bytové jednotky a umožní připojení na AC tarify pro klienty s wifi.
  Napsáno 16. prosinec 2017
 • Plánovaná odstávka připojení k internetu - rekonstrukce - U Plovárny Nový Bydžov

  V Úterý v době od 04:00 do 04:30 a ve Středu od 02:00 do 03:00 bude probíhat rekonstrukce přípojného bodu sítě VHVSpeed. Předpokládáme, že vše vyřešíme v nočních hodinách tak, aby internetové připojení bylo funkční během doby, kdy jej nejvíce potřebujete. Všichni jsme nafasovali teplé oblečení, má být lehce pod nulou. Děkujeme Vám všem za přízeň a pochopení. :)

  Napsáno 24. únor 2014
 • Pokryli jsme signálem obec Žiželice a Končice

  Dnes skončil testovací provoz vysílače v Žiželicích ve středočeském kraji. Nyní je vše již v ostrém provozu, pokud máte zájem o připojení, neváhejte si vybrat tarif a objednat. Žiželice jsou vzdáleny zhruba 7 kilometrů od Chlumce nad Cidlinou. 

  Napsáno 7. únor 2014