Poslat dotaz Tarify internet Tarify volání

NON-STOP linka

734 489 324

12. listopad 2012
Uvedeno v Doplňky

Levné Mini PC

Levné Mini PC

Představujeme Vám platformu s procesorem ARM a předinstalovaným OS Android 4.0 o velikosti USB flash klíčenky.

MiniPC je vhodné jako tenký klient či domácí multimediální centrum.

Tento počítač malých rozměrů ukrývá výkonný hardware. Díky HDMI rozhraní jej připojíte k LCD monitoru, k televizi či projektoru (podpora FullHD)! Je také vhodnou variantou jako ultra přenosný počítač do každé kapsy. S přehledem zvládá snadné brouzdání webem, správu emailových schránek, komunikaci přes sociální sítě, sledování YouTube videí, poslech internetových rádií. Zvládne také přehrávání HD filmů z USB klíčenky, nebo streamování medií z DLNA serveru. Počítač lze napájet pomocí přiloženého adaptéru, nebo například přímo přes USB port vaší televize. Pro ovládání počítače doporučujeme použít bezdrátový set klávesnice a myši. Počítač lze ale jednoduše ovládat i pomocí obyčejné USB myši. Počet USB portů lze jednoduše rozšířit pomocí USB hubu. 

Jak je to s výkonem ?

Svižnou obsluhu požadavků zvládá procesor a grafika (SoC) - A10/ 1.5GHz Cortex-A8 (CPU 1,0 GHz + GPU 500 MHz). Výkon procesoru je podpořen 1 GB DDR 3 operační paměti. Data uložíte do paměti o kapacitě 4 GB a tu můžete rozšířit pomocí Micro SDHC karty s kapacitou až do 32 GB. K internetovému obsahu se během pár okamžiků dostanete přes bezdrátové připojení WiFi 802,11 b/g/n. 

Jak je to se software a jde rozšířit?

Google Android 4.0 Ice Cream Sandwich je moderní operační systém. Uvnitř miniPC naleznete verzi, která byla speciálně vyvinuta a optimalizována pro tablety. Použitý systém zajišťuje obrovskou variabilitu použití, díky obchodu "GooglePlay" kde si můžete stáhnout nepřeberné množství placených i neplacených aplikací, pomocí nichž můžete schopnosti toho miniPC značně rozšířit. Po změně výchozího nastavení, produkt podporuje kompletně "Češtinu". Komu by nevyhovoval integrovaný systém Android, může si doinstalovat alternativní Linuxové distribuce (například UBUNTU) kompilované přímo pro tento miniPC, stačí pohledat na internetu (pozor neodborný zásah může vést ke ztrátě záruky).

Pokud Vás zařízení zaujalo a máte zájem si ho pořidit neváhejte nás kontaktovat Zařízení Vám dovezeme, zapojíme a zaškolíme Vás na základní použití.

Kolik to bude stát ?

 • MINI PC android OS android 4.0 ............... 1448 s DPH
 • Logitech bezdrátová klavesnice a myš ......... 832 s DPH
 
 

Média

Co MINI PC dokáže....

Šetřete s VHV speed

banner-prechod-200x260

Aktuality

 • Rekonstrukce vysílače Fučíkova
  probíha kompletní rekonstrukce vysílače v Novém Bydžově, ulice Fučíkova, rekonstrukce přinese nové tarify LAN pro bytové jednotky a umožní připojení na AC tarify pro klienty s wifi.
  Napsáno 16. prosinec 2017
 • Plánovaná odstávka připojení k internetu - rekonstrukce - U Plovárny Nový Bydžov

  V Úterý v době od 04:00 do 04:30 a ve Středu od 02:00 do 03:00 bude probíhat rekonstrukce přípojného bodu sítě VHVSpeed. Předpokládáme, že vše vyřešíme v nočních hodinách tak, aby internetové připojení bylo funkční během doby, kdy jej nejvíce potřebujete. Všichni jsme nafasovali teplé oblečení, má být lehce pod nulou. Děkujeme Vám všem za přízeň a pochopení. :)

  Napsáno 24. únor 2014
 • Pokryli jsme signálem obec Žiželice a Končice

  Dnes skončil testovací provoz vysílače v Žiželicích ve středočeském kraji. Nyní je vše již v ostrém provozu, pokud máte zájem o připojení, neváhejte si vybrat tarif a objednat. Žiželice jsou vzdáleny zhruba 7 kilometrů od Chlumce nad Cidlinou. 

  Napsáno 7. únor 2014