Poslat dotaz Tarify internet Tarify volání

NON-STOP linka

734 489 324

Mobilní volání

Od Ledna roku 2014 se naše společnost stala regionálním poskytovatelem mobilních služeb.

Díky tomu můžeme nabídnout služby pro mobilní volání a SMS/MMS zprávy dostupné pro každého, kdo chce komunikovat podle potřeby a neplatit zbytečně velký účet. K tomu je možné přidat zvlášť i Internet do mobilu.

Využijte tohoto komplexního řešení a využjte naší nabídku na Bezdrátový internet, mobilní služby a pevná linka VoIP

Jak je to s pokrytím?

Je využita již postavená mobilní sít a pokrytí je dostupné všude tam, kde se dovolají ostatní uživatelé mateřské mobilní sítě - T-MOBILE.

Mohu používat své současné mobilní číslo?

Ano. S námi můžete volat levněji a přitom přeneseme Vaše současné mobilní čislo. Součastí našich služeb je i podpora přenosu mobilního čísla a vyřízení formuláře za Vás.

A co mobilní internet?

Ano, i na toto jsme připraveni, mobilní internet v telefonu, tabletu, nebo USB modemu do PC je dnes naprostá samozřejmost. Abychom vše maximálně zjednodušili, připravili jsme pro naše zákazníky několik balíčku mobilního internetu. Stačí si jen vybrat.

Kolik to všechno stojí?

Připravili jsme pro Vás ceny bez paušálního poplatku, kde zaplatíte pouze za provolané minuty, ale máme v nabídce i zajímavé výhodné balíčky s volnými minutami a SMS.

Mobilní sítě v ČR 2.07 Kč
Pevné linky 2.07 Kč
SMS 1.50 Kč
SMS zahraničí 3.00 Kč
MMS 4.50 Kč
MMS zahraničí 5.93 Kč

Výhodné tarifní balíčky

VHV mobil START 99 Kč měsíčně s DPH 100 volných minut do pevných a mobilních sítí v ČR
VHV mobil OPTIMAL 199 Kč měsíčně s DPH 200 volných minut + 20 SMS do pevných a mobilních sítí v ČR
Doporučujeme!
Nejžádanější tarif
VHV mobil SUPER
299 Kč měsíčně s DPH 150 volných minut + 30 SMS + 300Mb Internet do pevných a mobilních sítí v ČR
VHV FLAT 129 Kč s DPH měsíčně 3000 volných minut ve vlastní síti (nelze aktivovat samostatně)
MMS 4.50 Kč 2.07 Kč
MMS zahraničí 5.93 Kč 2.07 Kč

* Tarifikace 60+60, po vyčerpání volných jednotek a SMS je účtována sazba 1,49 za minut/SMS

** Volné minuty jsou poskytovány na pevná čísla v ČR (začínající číslem 2,3,4,5), na mobilní čísla (začínající číslem 6 a 7) a na nomadická (přenosná) čísla s předvolbou 910. Hovory na ostatní/zvláštní čísla v ČR a do zahraničí jsou zpoplatněny dle ceníku.

*** Doplňkový balíček Hlasový FLAT je určen výhradně pro běžné využití koncovým zákazníkem a s limitem 3000min./měs. při volání do vlastní mobilní sítě - služba nesmí být užívána pro telemarketing, call centrum, velkoobchodní terminaci, tranzit telekomunikačního provozu či přeprodej. Generování umělého provozu za použití generátorů provozu je zakázáno. Při aktivaci nové SIM je služba Hlasový FLAT ve vlastní síti dostupná ihned, při aktivaci u existující SIM bude dostupná od 1. dne následujícího měsíce.

Šetřete s VHV speed

banner-prechod-200x260

Aktuality

 • Rekonstrukce vysílače Fučíkova
  probíha kompletní rekonstrukce vysílače v Novém Bydžově, ulice Fučíkova, rekonstrukce přinese nové tarify LAN pro bytové jednotky a umožní připojení na AC tarify pro klienty s wifi.
  Napsáno 16. prosinec 2017
 • Plánovaná odstávka připojení k internetu - rekonstrukce - U Plovárny Nový Bydžov

  V Úterý v době od 04:00 do 04:30 a ve Středu od 02:00 do 03:00 bude probíhat rekonstrukce přípojného bodu sítě VHVSpeed. Předpokládáme, že vše vyřešíme v nočních hodinách tak, aby internetové připojení bylo funkční během doby, kdy jej nejvíce potřebujete. Všichni jsme nafasovali teplé oblečení, má být lehce pod nulou. Děkujeme Vám všem za přízeň a pochopení. :)

  Napsáno 24. únor 2014
 • Pokryli jsme signálem obec Žiželice a Končice

  Dnes skončil testovací provoz vysílače v Žiželicích ve středočeském kraji. Nyní je vše již v ostrém provozu, pokud máte zájem o připojení, neváhejte si vybrat tarif a objednat. Žiželice jsou vzdáleny zhruba 7 kilometrů od Chlumce nad Cidlinou. 

  Napsáno 7. únor 2014