Poslat dotaz Tarify internet Tarify volání

NON-STOP linka

734 489 324

12. duben 2012 Napsal(a)  Jiří Havlík

Nastavení TCP/IP ve Windows 7

uvodnik

Windows 7 je v současnosti nejpoužívanější operační systém, a nyní si ukážeme jak jednoduše nastavit parametry síťového adaptéru, aby nám fungovalo internetové připojení.

Nastavení TCP/IP ve Windows 7 krok za krokem

1. Klikneme na ikonu START.

screen1

2. Vybereme položku OVLÁDACÍ PANELY.

screen2

3. Zde najdeme možnost SÍŤ A INTERNET a klepneme na ní.

screen3

4. Na další obrazovce zvolíme CENTRUM SÍŤOVÝCH PŘIPOJENÍ A SDÍLENÍ.

screen4

5. V levém sloupci nalezneme méně viditelnou položku ZMĚNIT NASTAVENÍ ADAPTÉRU a vybereme jí.

screen5

6. Dostáváme se k výběru správného síťového adaptéru, který chceme konfigurovat. Po vybrání správného jej označíme, klikneme pravým tlačítkem myši a vybereme možnost VLASTNOSTI.

screen7

7. V dalším okně nás zajímá pouze položka PROTOKOL IP VERZE 4 (TCP/IPv4), který vybereme a klikneme na tlačítko VLASTNOSTI.

screen8

8. A jsme u konce – pokud musíte vyplňovat údaje o připojení, tak je podle pokynů poskytovatele naťukáte do připravených okének, která se zaktivní po zatrhnutí volby POUŽÍT NÁSLEDUJÍCÍ IP ADRESU. V ostatních případech nechte nastavení tak jak je.

screen9

Šetřete s VHV speed

banner-prechod-200x260

Aktuality

 • Rekonstrukce vysílače Fučíkova
  probíha kompletní rekonstrukce vysílače v Novém Bydžově, ulice Fučíkova, rekonstrukce přinese nové tarify LAN pro bytové jednotky a umožní připojení na AC tarify pro klienty s wifi.
  Napsáno 16. prosinec 2017
 • Plánovaná odstávka připojení k internetu - rekonstrukce - U Plovárny Nový Bydžov

  V Úterý v době od 04:00 do 04:30 a ve Středu od 02:00 do 03:00 bude probíhat rekonstrukce přípojného bodu sítě VHVSpeed. Předpokládáme, že vše vyřešíme v nočních hodinách tak, aby internetové připojení bylo funkční během doby, kdy jej nejvíce potřebujete. Všichni jsme nafasovali teplé oblečení, má být lehce pod nulou. Děkujeme Vám všem za přízeň a pochopení. :)

  Napsáno 24. únor 2014
 • Pokryli jsme signálem obec Žiželice a Končice

  Dnes skončil testovací provoz vysílače v Žiželicích ve středočeském kraji. Nyní je vše již v ostrém provozu, pokud máte zájem o připojení, neváhejte si vybrat tarif a objednat. Žiželice jsou vzdáleny zhruba 7 kilometrů od Chlumce nad Cidlinou. 

  Napsáno 7. únor 2014