Poslat dotaz Tarify internet Tarify volání

NON-STOP linka

734 489 324

Partneři

logoWP

WebPrezent - tvorba webových stránek

Kompletní tvorba webových stránek od počáteční analýzy klíčových slov, zajištění domény a webhostingu přes vlastní tvorbu stránek, jejich správu a aktualizaci až po marketingové služby zvyšující návštěvnost webu.

www.webprezent.cz


logoEO

EO computers

Prodej výpočetní techniky a spotřební elektroniky. Opravy a servis PC, notebooků, LCD a tiskáren.

www.eo.cz


logo-sharks-200x87

Sharks

Sharks reklamní agentura nabízí reklamu od velkoplošných bigboardů přez polepy aut a obchodů, potisk textilu až po dárkové předměty.

www.sharks-reklamy.cz


logo-vyletal-200x87

Truhlářství Vyleťal

Zaměření truhlářství je především na výrobu z masivního dřeva. Firma má bohaté zkušenosti s výrobou špaletových oken a dveří do historických budov.

www.truhlarstvi-vyletal.cz


logo-gentareal

Domy, byty, pozemky - realitní kancelář GentaReal

Nabízíme Vám komplexní služby v oboru realit. Vyberte si z naší široké nabídky a my Vám již pomůžeme vyřídit všechny formality. Nabízíme domy, byty, pozemky, komerční prostory i objekty pro VIP klientelu.

www.gentareal.cz

Šetřete s VHV speed

banner-prechod-200x260

Aktuality

 • Rekonstrukce vysílače Fučíkova
  probíha kompletní rekonstrukce vysílače v Novém Bydžově, ulice Fučíkova, rekonstrukce přinese nové tarify LAN pro bytové jednotky a umožní připojení na AC tarify pro klienty s wifi.
  Napsáno 16. prosinec 2017
 • Plánovaná odstávka připojení k internetu - rekonstrukce - U Plovárny Nový Bydžov

  V Úterý v době od 04:00 do 04:30 a ve Středu od 02:00 do 03:00 bude probíhat rekonstrukce přípojného bodu sítě VHVSpeed. Předpokládáme, že vše vyřešíme v nočních hodinách tak, aby internetové připojení bylo funkční během doby, kdy jej nejvíce potřebujete. Všichni jsme nafasovali teplé oblečení, má být lehce pod nulou. Děkujeme Vám všem za přízeň a pochopení. :)

  Napsáno 24. únor 2014
 • Pokryli jsme signálem obec Žiželice a Končice

  Dnes skončil testovací provoz vysílače v Žiželicích ve středočeském kraji. Nyní je vše již v ostrém provozu, pokud máte zájem o připojení, neváhejte si vybrat tarif a objednat. Žiželice jsou vzdáleny zhruba 7 kilometrů od Chlumce nad Cidlinou. 

  Napsáno 7. únor 2014