Poslat dotaz Tarify internet Tarify volání

NON-STOP linka

734 489 324

23. květen 2012
Uvedeno v Akce

PŘIPOJENÍ K INTERNETU ZA 1,- Kč

PŘIPOJENÍ K INTERNETU ZA 1,- Kč

POZOR - Akce je omezena do 30.6.2014

Nově nabízíme kompletní realizaci a připojení k sítí Internet s možností zapůjčit si od nás zařízení zdarma při podpisu smlouvy na 2 roky. Naši technici Vám odborně nainstalují připojení na technologii 5GHz.

Realizujeme připojení k internetu v lokalitách:  Nový Bydžov, Prasek, Zdechovice, Kraliky, Měník, Barchůvek, Humburky, Skřivany, Sloupno, Červeněves, Smidary, Loučná Hora, Starý Bydžov, Janovice, Hlušice, Zábědov, Chlumec nad Cidlinou, Kladruby, Klamoš, Nové Město, Kosičky, Nepolisy, Hořice.

Připojení si můžete nezávazně objednat v detailu tarifu, nebo nás kontaktujte.

Šetřete s VHV speed

banner-prechod-200x260

Aktuality

 • Rekonstrukce vysílače Fučíkova
  probíha kompletní rekonstrukce vysílače v Novém Bydžově, ulice Fučíkova, rekonstrukce přinese nové tarify LAN pro bytové jednotky a umožní připojení na AC tarify pro klienty s wifi.
  Napsáno 16. prosinec 2017
 • Plánovaná odstávka připojení k internetu - rekonstrukce - U Plovárny Nový Bydžov

  V Úterý v době od 04:00 do 04:30 a ve Středu od 02:00 do 03:00 bude probíhat rekonstrukce přípojného bodu sítě VHVSpeed. Předpokládáme, že vše vyřešíme v nočních hodinách tak, aby internetové připojení bylo funkční během doby, kdy jej nejvíce potřebujete. Všichni jsme nafasovali teplé oblečení, má být lehce pod nulou. Děkujeme Vám všem za přízeň a pochopení. :)

  Napsáno 24. únor 2014
 • Pokryli jsme signálem obec Žiželice a Končice

  Dnes skončil testovací provoz vysílače v Žiželicích ve středočeském kraji. Nyní je vše již v ostrém provozu, pokud máte zájem o připojení, neváhejte si vybrat tarif a objednat. Žiželice jsou vzdáleny zhruba 7 kilometrů od Chlumce nad Cidlinou. 

  Napsáno 7. únor 2014