Poslat dotaz Tarify internet Tarify volání

NON-STOP linka

734 489 324

VoIP telefonování VHV

Představujeme Vám službu VoIP telefonování. Telefonní linka je zcela bez paušálního poplatku! Služba je založena na předplaceném kreditu, ze kterého je při telefonování odečítána provolaná částka.

Ceny volání jsou velmi nízké a dokonce volání v rámci naší vlastní VoIP sítě a do partnerských VoIP sítí je zcela ZDARMA!

Technologie VoIP (Voice over IP) je založena na principu přenosu hlasu přes internet. Služba je tedy dostupná všude tam, kde je dostupné kvalitní internetové připojení.

Velkou předností naší VoIP telefonní služby je přenos zvuku v HD kvalitě. Samozřejmostí je online přístup ke klientskému rozhraní, ve kterém má uživatel k dispozici výpis všech hovorů - odchozích, příchozích i zmeškaných. Dále zde může měnit různá nastavení, např. aktivovat hlasovou schránku nebo nastavit přesměrování příchozích volání.

Firemním zákazníkům dokážeme připravit individuální tarif přesně na míru, včetně dodávky potřebných zařízení. Neváhejte nás kontaktovat.

Ceník hovorného

Kontaktní údaje
Měsíční paušální poplatek ZDARMA
V síti VoIP-VHV + ostatní VoIP sítě
4Consult s.r.o., CESNET z.s.p.o., Český Bezdrát s.r.o.,
FAYN Telecommunications s.r.o., ha-vel voice a.s.,
LAM Plus s.r.o., OpavaNet, a.s., RIO Media a.s.,
VOINET s.r.o., FreeVoice, Free World Dialup (FWD), SIPphone
ZDARMA
Tísnová volání ( 112, 150, 155, 158 ) ZDARMA
Mobilní sítě 2,90 Kč
Mobilní sítě SMS 1,45 Kč
Pevné linky ve špičce od 7:00 – 19:00 h 1 Kč
Pevné linky mimo špičku 0,61 Kč

Veškeré ceny jsou s DPH.

Nabízené zařízení

Pohodlný telefon přes VoIP i pevnou linku přináší díky až 3 hovorům zároveň a HD zvuku1 potěšení z telefonování.

S přístrojem Gigaset A510 IP si můžete dle vašich potřeb vybrat volání přes VoIP nebo pevnou linku. Užijte si pohodlí a flexibilitu až 3 hovorů zároveň. Funkce handsfree vám usnadňuje provádění více aktivit. Všechny VoIP hovory vás díky technologii HDSPTM1 zastihnou ve vynikajícím HD zvuku1. Připojení k internetu vám přes Gigaset A510 IP dovoluje přístup k základním informačním službám online, jako je předpověď počasí, oznamování e-mailů či čtečky RSS.

5. červen 2013

HT701 Grandstream

IP brána HandyTone 701, 1xR45, 1xFXS, 1xSIP, QoS, SIP

Analogový telefonní adaptér Grandstream HandyTone HT-701

 • vynikající kvalita hlasu
 • bohaté funkce
 • silná bezpečnostní ochrana
 • ultra-kompaktní velikost

Šetřete s VHV speed

banner-prechod-200x260

Aktuality

 • Rekonstrukce vysílače Fučíkova
  probíha kompletní rekonstrukce vysílače v Novém Bydžově, ulice Fučíkova, rekonstrukce přinese nové tarify LAN pro bytové jednotky a umožní připojení na AC tarify pro klienty s wifi.
  Napsáno 16. prosinec 2017
 • Plánovaná odstávka připojení k internetu - rekonstrukce - U Plovárny Nový Bydžov

  V Úterý v době od 04:00 do 04:30 a ve Středu od 02:00 do 03:00 bude probíhat rekonstrukce přípojného bodu sítě VHVSpeed. Předpokládáme, že vše vyřešíme v nočních hodinách tak, aby internetové připojení bylo funkční během doby, kdy jej nejvíce potřebujete. Všichni jsme nafasovali teplé oblečení, má být lehce pod nulou. Děkujeme Vám všem za přízeň a pochopení. :)

  Napsáno 24. únor 2014
 • Pokryli jsme signálem obec Žiželice a Končice

  Dnes skončil testovací provoz vysílače v Žiželicích ve středočeském kraji. Nyní je vše již v ostrém provozu, pokud máte zájem o připojení, neváhejte si vybrat tarif a objednat. Žiželice jsou vzdáleny zhruba 7 kilometrů od Chlumce nad Cidlinou. 

  Napsáno 7. únor 2014